انتخابات هیئت مدیره انجمن رادیو آنکولوژی ایران برگزار شد

اعضای هیئت مدیره انجمن رادیو آنکولوژی ایران برای سه سال آینده مشخص شدند.

به گزارش ماهنامه از سین سرطان تا سین سلامتی، انتخابات هیئت مدیره انجمن رادیو آنکولوژی ایران به صورت الکترونیکی برگزار شد.
در این انتخابات دکتر احمد رضازاده مافی، دکتر برزگر تهمتن، دکتر یاشا مخدومی، دکتر پوریا عادلی، دکتر حجت الله شهبازیان، دکتر علی قنبری مطلق و دکتر علی یعقوبی جویباری برای مدت سه سال به عنوان هیئت مدیره انجمن رادیو آنکولوژی ایران انتخاب شدند.

ماهنامه تخصصی از سین سرطان تا سین سلامتی ضمن تبریک به اعضای هیئت مدیره انجمن رادیو آنکولوژی ایران برای این انجمن آرزوی موفقبت در راستای رسالت پزشکی و مدیریتی خود دارد.

انجمن رادیو انکولوژی ( رادیوتراپی انکولوژی ) ایران با بیش از ۳۵۰ متخصص انکولوژی که در مناطق و مراکز مختلف کشور در عرصه درمان بیماران حضور دارند و با سابقه فعالیت ۵۰ ساله به عنوان اولین متولی درمان سرطان های توپر( Solid) در تلاش است با افزایش آگاهی و توانمندی‌های علمی و عملی اعضای خود در تشخیص و درمان صحیح و به موقع بیماران مبتلا به سرطان در سراسر کشور عزیزمان و با همکاری سایر گرو های تخصصی مرتبط با مقوله تشخیص و درمان بدخیمی ها به بهترین نحو وظیفه و رسالت خود را که ارتقای سلامت جامعه است، به انجام رساند .

بیشتر بخوانید:

انتخابات نظام پزشکی به صورت حضوری برگزار خواهد شد