بنیان گذار جراحی کرانیو ماگزیلو فاسیال در ایران درگذشت

دکتر حمید درخشانی استاد پیشکسوت و پدیده جراحی پلاستیک ایران به ملکوت اعلی پیوست.     به گزارش ماهنامه از سین سرطان تا سین سلامتی، دکتر حمید درخشانی که بنیان گذار جراحی کرانیو ماگزیلو فاسیال در ایران به ملکوت اعلی پیوست. دکتر درخشانی کارحرفه ای خود را در بیمارستان سوانح سوختگی تهران شروع کرد وی […]

دکتر حمید درخشانی استاد پیشکسوت و پدیده جراحی پلاستیک ایران به ملکوت اعلی پیوست.

 

دکتر حمید درخشانی

 

به گزارش ماهنامه از سین سرطان تا سین سلامتی، دکتر حمید درخشانی که بنیان گذار جراحی کرانیو ماگزیلو فاسیال در ایران به ملکوت اعلی پیوست.

دکتر درخشانی کارحرفه ای خود را در بیمارستان سوانح سوختگی تهران شروع کرد وی با پشتکار و تلاش فراوان و خستگی ناپذیر توانست به مراکز مختلف جراحی پلاستیک و ترمیمی در اهواز ،کرمان ،شیراز و اصفهان جانی دوباره بدهد.

دکتردرخشانی در پی همت والا و توان ویژه ای که داشت، وارد صنعت شد و توانست دو شرکت “قارچ ملارد” و “تولید تجهیزات پزشکی سوپا” را بنا نهاد .

دکتر حمید درخشانی در زمان جنگ تحمیلی بزرگترین کارخانه ساخت وسائل  پزشکی یکبار مصرف را در ایران تاًسیس نمود که تا به امروز کمک شایان توجهی به بخش درمان کرده است و ‌بحق او را باید پیشرو سازندگان صنعت پزشکی کشور دانست .

ماهنامه از سین سرطان تا سین سلامتی ، درگذشت نابهنگام شادروان دکتر حمید درخشانی را به خانواده گرامی ایشان ، جامعه پزشکی ، شاگردان ودوستان و آشنایان ایشان تسلیت عرض نموده و غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و صبر برای خانواده محترم ایشان از ایزد منان مسئلت می داریم.