ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

از سین سرطان تا سین سلامتی

امروز : چهارشنبه, ۲ مرداد , ۱۳۹۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / رپرتاژ آگهی پزشکان > راه اندازی کلینیک تخصصی «سرطان پستان» در شهرک سلامت اصفهان

راه اندازی کلینیک تخصصی «سرطان پستان» در شهرک سلامت اصفهان

نخستین کلینیک تخصصی «سرطان پستان» هفته آینده در شهرک سلامت اصفهان راه‌اندازی می‌شود. دکتر مریم طباطباییان، مؤسس نخستین کلینیک تخصصی سرطان سینه در اصفهان با بیان اینکه روند رو به رشد بیماران مبتلا به سرطان سینه، ...

نخستین کلینیک تخصصی «سرطان پستان» هفته آینده در شهرک سلامت اصفهان راه‌اندازی می‌شود.
دکتر مریم طباطباییان، مؤسس نخستین کلینیک تخصصی سرطان سینه در اصفهان با بیان اینکه روند رو به رشد بیماران مبتلا به سرطان سینه، توجه ویژه به تسریع در درمان این بیماری را می‌طلبد، اظهارکرد:به همین منظور راه‌اندازی مرکزی که تمام خدمات را به صورت یکجا به بیماران ارائه دهد، در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه نخستین کلینیک تخصصی سرطان سینه هفته آینده در شهرک سلامت اصفهان راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: هدف دیگر از راه‌اندازی این مرکز، کاهش هزینه‌های درمان بیماران سرطانی است.
مؤسس نخستین کلینیک تخصصی سرطان سینه در اصفهان با بیان اینکه تمام مراحل درمان از جمله غربالگری، رادیولوژی و سونوگرافی در کلینیک تخصصی سرطان سینه اصفهان تعبیه شده است، اضافه کرد: مشاوران ژنتیک نیز به منظور ارائه خدمات به افراد پرخطر در این کلینیک حضور می‌یابند. وی با بیان اینکه خدمات ماموگرافی نیز از شهریور امسال در کلینیک تخصصی سرطان سینه راه‌اندازی می‌شود، گفت: همچنین در شیفت عصر نیز پاراکلینیک تخصصی در این مرکز فعال است که در آن آخرین روش‌های درمانی با حضور متخصصان بررسی می‌شود.
طباطباییان با بیان اینکه پیشگیری از ورم و عوارض بعد عمل جراحی برای بیماران در دستور کار است، افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی تغذیه، حرکات اصلاحی و ورزشی برای افراد مبتلا به سرطان نیز از جمله این خدمات است. وی برگزاری دوره‌های مشاوره برای فرزندان مادران مبتلا به سرطان سینه را نیز از دیگر خدمات در دستور کار کلینیک تخصصی سرطان سینه اصفهان عنوان کرد و گفت: فرزندان این بیماران دچار ترس و اختلالات خواب می‌شوند که با برگزاری جلسات مشاوره برای کودکان، فضا را قابل درک خواهیم کرد که با عوارض بیماری مادران خود کنار بیایند.

این کلینیک از تاریخ ۱۰ مردادماه پاسخگوی مراجعین محترم شهر اصفهان و استان های مجاور خواهد بود.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید