ارتباط کیس بیمارستانی با نتایج بهتر جراحی سرطان دستگاه گوارش

با توجه به نتایج مطالعه، بیمارستان‌هایی که بالاترین سطح تعداد کیس (مورد) را دارند ممکن است نتایج بهتری را برای بیماران تحت عمل جراحی سرطان‌های دستگاه گوارش ارائه دهند.

به گزارش ماهنامه از سین سرطان تا سین سلامتی، Ninh T. Nguyen، MD، از بخش جراحی در دانشگاه پزشکی کالیفرنیا، مرکز پزشکی ایروین، و همکارانش نتایج قبل از عمل سرطان دستگاه گوارش را بر اساس رتبه بندی اخبار U.S گزارش کرده اند.

نگوین در بیانیه مطبوعاتی گفت: مطالعه ما نشان می‌دهد رتبه بندی اخبار و گزارش‌های جهانی ایالات متحده منبع بسیار مناسبی است.

اکنون که ما واقعاً این تجزیه و تحلیل را انجام داده ایم، می‌بینیم که هنگام بررسی تعداد پرونده جراحی و سایر موارد مرتبط، رتبه بندی منطقی است. بیمارانی که به دنبال مراقبت‌های جراحی در بیمارستان‌های درجه یک هستند، در واقع وضعیت بهتری دارند، به خصوص اگر تحت شرایط جراحی پیچیده‌ای که در این مطالعه بررسی شده اند، درمان شوند.

محققان داده‌های بیمارانی را که از ژانویه تا دسامبر ۲۰۱۸ تحت esophagectomy، گاسترکتومی و پانکراتکتومی قرار گرفتند با استفاده از پایگاه داده Vizient بررسی کردند. نتیجه اولیه این مطالعه مرگ و میر در بیمارستان بود. آن‌ها همچنین نتایج دیگر، از جمله مدت اقامت، شاخص مرگ و میر، میزان عوارض جدی و هزینه را ارزیابی کردند.

در ۴۲ بیمارستان دارای رتبه برتر، محققان ۳، ۰۵۴ مورد برداشتن پیچیده سرطان دستگاه گوارش را متوسط ​​موارد سالانه (۷۳ نفر) در مقایسه با ۳، ۶۰۸ مورد در ۱۹۸ بیمارستان غیر رتبه بندی (متوسط ​​موارد سالانه ۱۸) شناسایی کردند.

در مقایسه با بیمارستان‌های غیر رتبه بندی، بیمارستان‌های دارای رتبه بالاترین میزان مرگ و میر در بیمارستان (۲.۲۶ v در مقابل ۰.۹۶ ’P P).

نگوین در این بخش گفت: تصمیم گیری برای اینکه کجا برای درمان برویم یک تصمیم مشترک است که باید بین بیمار و پزشک آن‌ها گرفته شود.

اما یکی از منابعی که می‌توانید استفاده کنید لیست سالانه اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی است. این‌ها عملیات پیچیده GI با خطر مرگ و میر بسیار بیشتر است؛ بنابراین، شما واقعاً می‌خواهید به بیمارستانی بروید که تیم جراحی بسیاری از این عمل‌ها را انجام می‌دهد.

 

بیشتر بخوانید:

افزایش سرطان‌ دستگاه گوارش در مردان

۲۷درصد سرطان‌های کشور ، سرطان گوارشی است

انتهای پیام/ش