ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : پنجشنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار جامعه پزشکی سرطان, پیشگیری از سرطان, تشخیص سرطان, درمان سرطان, سرطان > ۳۱۲۰ بیمار سرطانی در انجمن مهرانه زنجان پذیرش شدند

۳۱۲۰ بیمار سرطانی در انجمن مهرانه زنجان پذیرش شدند

جواد گرانمایه گفت: درمانگاه شیمی درمانی مهرانه نیز از ابتدای مهر سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون یکهزار و 14بیمار پذیرش و خدمات لازم به آنها ارائه شده است. گرانمایه افزود: در ...

جواد گرانمایه گفت: درمانگاه شیمی درمانی مهرانه نیز از ابتدای مهر سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون یکهزار و ۱۴بیمار پذیرش و خدمات لازم به آنها ارائه شده است.
گرانمایه افزود: در این درمانگاه خدمات لازم شامل تزریق داروی شیمی درمانی، رادیوتراپی و اسکان بیماران سراسر کشور بصورت ۱۰۰ درصد رایگان ارائه می شود و در زمینه حمایت دارویی و درمانی بیماران هیچ تعهدی ندارد.
وی بیان کرد: خدمات مشاوره رایگان در کلینیک تخصصی این انجمن نیز ارائه می شود، بطوری که در یک ماه گذشته ۶۲ بیمار در درمانگاه رادیوتراپی و ۱۷ نفر نیز در درمانگاه شیمی درمانی مهرانه از این نوع خدمات بهره مند شده اند.
مسئول کلینیک رادیوتراپی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) خاطرنشان کرد: مهرانه بصورت رایگان بیماران مراجعه کننده از نقاط دور و نزدیک استان و سایر نقاط کشور را در مهمانسرای این انجمن اسکان می دهد.
به گفته این مسئول، از آذر ۹۳ تا پایان مهر امسال،۲۳ هزار ۱۴۶ نفر روز بیمار و همراهان آنان در این مرکز اسکان یافته اند که خدمات رفاهی ارائه شده نیز به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال بوده است.
به گزارش ایرنا، مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه برای تامین نیازهای درمانی بیماران مبتلا به سرطان، در زمینی به مساحت ۱۸ هزارو ۹۰۰ مترمربع طراحی و احداث شده و از این وسعت، ۱۲ هزار مترمربع به فضاهای تحقیقاتی، آموزش و پیشگیری، تشخیصی و درمانی و همچنین ۱۸۰۰ مترمربع نیز به فضای اقامتی (مهمانسرا) اختصاص داده شده است.
مجموعه انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان ( مهرانه ) از سال ۸۵ تاسیس شده و مرکز رادیوتراپی آن سال ۹۳ آغاز به کار کرده است.

این مطلب را از دست ندهید:
پاسخ معاون اول رئیس جمهور به درخواست بازنگری تعرفه پزشکی ۹۹
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید

به کمک نیاز دارید؟ ارتباط از طریق واتساپ